poniedziałek
26
września 2022
84612
DzisiajDzisiaj4
WczorajWczoraj129
Ten miesiącTen miesiąc2579
Od początkuOd początku84612

Ogłoszenia

» Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie

26 Niedziela zwykła

25. 09. 2022 r.

www.parafia-krzyworzeka.nets.pl  

 

1. W czwartek, 29 września, przypada święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Święci Archaniołowie to szczególni Boży posłańcy. Niech ich wstawiennictwo wyprasza nam Bożą opiekę.

 

2. W najbliższą sobotę rozpoczniemy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie o godz. 16. 30. Od poniedziałku do piątku dzieci będą losować figurkę Matki Bożej oraz słodką niespodziankę. W soboty różaniec będzie o godz. 20. 30 połączony z Apelem w intencji poszczególnych rodzin naszej Parafii i ich osobistych intencjach.Na ten różaniec przynieśmy świece lub lampiony. W najbliższą sobotę różaniec za mieszkańców Krajkowa, Olszyn, Jankusa, Kośnika. W niedzielę różaniec po Mszy św. o godz. 8. 30. Osoby, które nie mogą przybyć na tę modlitwę do świątyni, zapraszam, aby modlić się na różańcu w domu.

 

3. W sobotę udało się dokończyć malowanie ogrodzenia. W imieniu Parafii i własnym składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy zaangażowali się w dokończenie malowania ogrodzenia. Serdeczne Bóg zapłać za trud i poświęcony czas dla naszej Parafii. Na lakiery i materiały malarskie wydaliśmy 2591 zł.

 

4. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na uczelnie katolickie w naszej diecezji. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary.

       

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na kościół. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę prosimy: p. Wiolettę Podyma, Irenę Światły i Beatę Matyja.

 

Drodzy Parafianie! 

        W tym roku (2022) ze względu na pandemie nie będzie zbiórki ofiar na kościół przez rodziców dzieci pierwszokomunijnych po domach. Kto ma życzenie wesprzeć naszą parafię tak jak to było do tej pory (10 zł na m-c od rodziny) może to uczynić wpłacająctę ofiarę na konto parafialne (można wtedy odliczyć część od podatku), szczegóły zamieszczone są na stronie parafialnej w zakładce Dar serca.
        Można także złożyć te ofiary w zakrystii, kancelarii lub w kopercie do koszyczka przy wejściu do kościoła. Proszę je podpisać, by można było odnotować w Księdze Ofiar, od kogo jest ta ofiara. 
        Dzięki tym ofiarą Parafia będzie mogła normalnie funkcjonować i prowadzić remonty.

 

        Za ofiarność i troskę o Parafię Wszystkim z serca dziękuję. Bóg zapłać!