maja 2022
Od początkuOd początku73201

» Ogłoszenia

Drodzy Parafianie!

W tym roku (2022) ze względu na pandemie nie będzie zbiórki ofiar na kościół przez rodziców dzieci pierwszokomunijnych po domach. Kto ma życzenie wesprzeć naszą parafię tak jak to było do tej pory (10 zł na m-c od rodziny) może to uczynić wpłacając tę ofiarę na konto parafialne (można wtedy odliczyć część od podatku), szczegóły zamieszczone są na stronie parafialnej w zakładce Dar serca.
        Można także złożyć te ofiary w zakrystii, kancelarii lub w kopercie do koszyczka przy wejściu do kościoła. Proszę je podpisać, by można było odnotować w Księdze Ofiar, od kogo jest ta ofiara.
        Dzięki tym ofiarą Parafia będzie mogła normalnie funkcjonować i prowadzić remonty.

Za ofiarność i troskę o Parafię Wszystkim z serca dziękuję. Bóg zapłać!

VI Niedziela Wielkanocna

22. 05. 2022 r.

1. Jutro, w poniedziałek, początek Dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. Przez trzy kolejne dni będziemy prosili o obfite plony, a także, aby nigdzie na świecie nie brakowało ludziom podstawowych środków do życia.

2. We wtorek, 24 maja, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.

3. W czwartek, 26 maja, przypada Dzień Matki. Pamiętajmy tego dnia o naszych mamach, tych żyjących i tych zmarłych. Nabożeństwo majowe w intencji wszystkich Mam. Zapraszam wszystkie dzieci.

4. W piątek, 27 maja, rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5. Nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 17. 00, a po nich Msza św., w niedzielę po Mszy św. o godz. 8. 30.

6. W najbliższą niedzielą przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8. 30. spotkanie kandydatów do bierzmowania. Przynosimy wszystkie wymagane dokumenty (o których była mowa na spotkaniu).

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę prosimy: p. Ewę Komar, Halinę Wcisło i Kingę Nagłą.